WEB TASARIM
Anasayfa / Web Tasarım
Web Tasarım

Tüm kullanıcıların rahat bir şekilde web sitesinde dolaşmasına özen gösterir ve hatasız sizlere web sitenizi teslim ederiz. %99 müşteri memnuniyeti ile Türkiye’nin en seçkin tasarım ajanslarından birtanesiyiz.

web tasarım

Kontrol Paneli : Yıllardır geliştirdiğimiz kontrol paneli sayesinde web sitenizi çok rahat bir şekilde düzenleyebilir, varsa ürün ekleyebilir, fotoğraf galerisini düzenleyebilir, sayfalarınızdaki bilgileri güncelleyebilirsiniz.

Arama motoru dostu : Google iş ortağı olarak en dikkat ettiğimiz konulardan biridir ve tasarladığımız web sitelerindeki kod yapısı tamamen arama motoru dostu olacaktır.

Mobil uyumluluk (Responsive): Günümüzde mobilden yapılan girişler bugün masaüstü bilgisayarların önüne geçmiş bulunmaktadır.

Bu sebepten dolayı web sitenizi tamamlarken tüm mobil cihazlarına uyumlu hale getiririz. 2014 yılından bu yana Google tüm arama sonuçlarında Mobil uyumludur veya değildir diye ibare koymuştur. Web sitenizin mobil uyumlu olması SEO için çok önemli bir faktördür.

Süreç Nasıl İşler : Sözleşmemize istinaden sizler için bir tasarım modellenir ve size sunulur. Bu tasarım beğenildiği taktirde işlerinize devam edilip web sitesi tamamlanır. Bu sayede istemediğiniz bir tasarım asla önünüze gelmeyecektir.

Bu yıl sizede güzel bir web sitesi tasarlayalım.

Web Site Yaptırmanın Tam Zamanı!

Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilir, web tasarım yaptırmadan önce tüm sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.
Bize ulaşın : 0850 220 2 414

BİZİ TAKİP EDİN

Copyright © 1999 - 2016 Bosphorusmedia Interactive. Boğaziçi Medya İnternet A.Ş. tescilli markasıdır.

Bosphorus Media Müşteri Hizmetleri