3D MODELLEME

Anasayfa / 3D Modelleme

3D Modelleme

3d modelleme veya 3 boyutlu modelleme olarak bilinen; mimari projeler ile endüstriyel ürünlerin gerçekçi şekilde üç boyutlu çizim yöntemleri kullanılarak tasarlanması ve görselleştirilmesi, mimari projelerin veya ürünün pazarlamasında ve sunumunda oldukça etkilidir.

Konut, otel, ofis, işyeri, endüstriyel yapılar, prefabrik yapılar ile dış cephe kaplama projelerinizi 3 boyutlu olarak dijital ortamda hazırlayabiliriz. Sektörünüzdeki rekabeti etkileyici sunumlar ile azaltmanız ve daima bir adım önde olmanız mümkün. Projelerinizin tamamlanmış halinin nasıl görüneceğini 3 boyutlu modelleme teknikleri ile müşterilerinize sunabilir ve pazarlayabilirsiniz.

Şirketimiz bünyesinde görev yapan konusunda uzman grafikerler tarafından; iç ve dış mimari projelerinizin, ürün, mobilya, araç, makina ve cihazlarınızın 3 boyutlu modelleme ve animasyonu hizmetleri tüm detayları ile yüksek kalitede istenilen miktar ve boyutlarda render alınarak sonuçlandırılmaktadır. Sonuçlar tüm ortamlarda (katalog, web, broşür vb.) kullanılmaya uygun hazırlanmaktadır.

3D Modelleme Örneklerimiz;

Daha fazla örnek görebilmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Web Site Yaptırmanın Tam Zamanı!

Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilir, web tasarım yaptırmadan önce tüm sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.
Bize ulaşın : 0(216) 533 55 60

BİZİ TAKİP EDİN

Copyright © 1999 - 2016 Web Tasarım Bosphorusmedia Interactive. Boğaziçi Medya İnternet A.Ş. tescilli markasıdır.

Tüm kredi kartları geçerlidir
Bosphorus Media Müşteri Hizmetleri