Atatürk Mah. Sedef Cad. Ata Blokları 38 Ada 3/4 No: 175 Ataşehir/İstanbul
info@bogazicimedya.com.tr +90 216 533 56 66
Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım

3D Modelleme

3D Modelleme hizmetlerimizle, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için yaratıcı ve gerçekçi 3D modeller sunuyoruz. Uzman 3D modelleme ekibimiz, ileri düzey yazılımlar ve teknolojiler kullanarak, mimari, ürün, karakter, ve diğer çeşitli alanlarda özelleştirilmiş 3D modeller oluşturuyor. Detaylı modelleme, doku ve malzeme yaratma, aydınlatma ve görselleştirme gibi aşamaları dikkate alarak, sizin ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunuyoruz. 3D modellerimiz, pazarlama materyallerinizde, ürün tanıtımlarında, görsel efektlerde ve diğer projelerinizde etkileyici ve göz alıcı bir şekilde kullanılabilir. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, beklentilerinizi aşmak ve projelerinizi mükemmelleştirmek için çabalıyoruz. Yaratıcı vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmek ve işletmenizin görsel anlamda öne çıkmasını sağlamak için, 3D modelleme alanındaki uzmanlığımızla buradayız.

3D Modelleme

3D Modelleme

Eğer bir Mimari projeniz var veya endüstriyel ürünleriniz mevcutsa; bunların tasarımla anlatımı, montajının ya da ürün tanıtımının 3D modelleme teknikleri kullanılarak ulaşılan ciddi sonuçlar, projenizin veya ürününüzün pazarlanması kapsamında çok etkili olacağı kesindir. Her sektörde olduğu gibi sizin Sektörünüzdeki güçlü rekabette sizin için hazırlayacağımız etkin sunumlarla her zaman bir adım önde olabilirsiniz.


Endüstriyel tesisler, toplu konutlar, oteller, ofisler, ticaret merkezleri, alışveriş merkezleri, prefabrik evler gibi projelerinize iç ve dış mimarisini etkin bir şekilde sunmanıza yardımcı olacak özel çözümlerle her zaman sizinleyiz.


Eğer firmanız için ihtiyaç olması halinde 3D tasarım hizmeti satın almak istiyorsanız www.bosphorusmedia.com iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.


3D Animasyon

Mimari (iç mekan/dış cephe), toplu konut, iş merkezi, avm, cafe/restoran, sosyal tesisler, biyogaz üretim tesisi, fabrika, tersane, liman, üretim/geri dönüşüm tesisi, atık su arıtma tesisi, enerji santrali ve diğer tüm endüstriyel/sanayi tesisleri ile endüstriyel/mekanik ürün tanıtım/kullanım/montaj projelerinizin henüz proje başlangıcında, proje tamamlandığında sonuç olarak nasıl görüneceğini veya montaj/kullanımını 3d modelleme ve 3d animasyon teknikleri ile müşterilerinize sunabilmeniz için size özel çözümlerle ve deneyimli ekibimizle ihtiyacınız olduğu her an sizin için en uygun alternatifler ve ekonomik çözümler ile daima yanınızdayız.

3D Modelleme Örneklerimiz
3D Animasyon Örneklerimiz