Web Tasarım

2000 yılından bu yana web tasarım konusunda profesyonelleşen, SEO konusunda tecrübe sahibi ajansımız ile tanışın

Dijital Pazarlama

Maliyetinizi düşürerek web sitenize daha fazla potansiyel müşteriyi getirmeyi hedefleyen bir sistem ile çalışıyoruz. 

SEO uzmanlığı

Eşsiz bir SEO çalışması istermisiniz ?  Kelime sınırı olmadan, gerçek raporlar ile bir ay ücretsiz sizlere çalışma yapalım.

Mobil uygulama

Hybrit & Native teknolojisinde mobil uygulama geliştirme konusunda uzmanız. Projelerinizi hayata geçirip desteğini veriyoruz.

Web yazılım

Crm, B2B, B2C yazılımları ile şirketiniz için ihtiyaca uygun stabil ve karışık olmayan yazılımlarınızı size özel hazırlar ve desteğini verebiliriz.

E-ticaret

Profesyonel E-ticaret sitesine uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Projenize özel tasarım ve yazılım geliştirir ve takibini yapıyoruz.

Sizede bir teklif verelim

*En geç 2 saat içerisinde cevaplanacaktır

Teklifimiz piyasa şartlarına uygun verilecektir

Covid-19 pandemi sürecinde işini sürdürmekte zorluk yaşayan işletmeler için günümüzün piyasa şartlarına uygun tekliflerimiz ile sizlerin yanınızda olduğumzu göstermek istiyoruz.

Neden biz ?

Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile 2005 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Bizleri müşterilerimize sorabilir ve araştırabilirsiniz. Aşağıda sıraladığımız 3 konuda uzmanlaştık. Sizlerlede çalışmak, projelerinize imza atmak istiyoruz.

Dijital Pazarlama

Tüm sosyal medyalarda

Web Tasarım & Web Yazılım

Tüm kodlama dillerinde

Seo uzmanlığı

Eşşiz bir Seo tekniği ile

Kusursuz bir SEO stratejisi

Kelime sınırımız YOK

Web sitelerinin organik yollarla arama motorlarına da mümkün olduğunca üst sıralarda görünmesi için yapılan çalışmaya SEO adı verilir.

Doğru yöntemler ile yapılan çalışmalar başarılı olmuştur. SEO çalışması bir ekip işidir ve güncel algoritmaları takip ederek takım halinde çalışırsanız bir SEO Ajansı olabilirsiniz. Türkiye’de yapmış olduğumuz çalışmalarda web sitelerimiz herzaman ilk sayfada çoğunlukla ilk sıralardadır.

Bosphorusmedia Web Tasarım Firması

Web tasarım ve

Web Yazılım

sektöründe ilklerden olan Bosphorusmedia,

web sitesi tasarımı

konularında uzman bir ekip ruhu ile çalışır.

Web tasarım firmaları

arasında ki farkımız tüm bu çalışmaları aynı çatı altında yapmaktır. Bosphorusmedia

web tasarım firması

olarak web tasarım’ın alt dalları olan, web yazılım ,

Mobil uygulama

,

Seo

,

Grafik tasarım

,

Eticaret

, Google adwords , Dijital pazarlama, Sosyal medya yönetimi,

Google reklam

ve 3d Modelleme konularında üst düzey çalışmalar yapmış ve yapmaktadır.
Mükemmel web tasarımların ve web yazılımların detaylarda saklı olduğunu iyi biliriz. Felsefemizin en başında koşulsuz müşteri memnuniyeti yer almaktadır. Siz yaptırdığınız web tasarım ve web yazılım dan memnun kalmadıkça bizde mutlu olamayız.
Bütünüyle web tasarım olsun web yazılım olsun, seo olsun, mobil uygulama olsun, herhangi bir hizmeti verdiğimizde desteğini yıllarca verebiliriz.Web Tasarım firmaları arasında örnek gösterilebilecek bir web tasarım firması yız.

Web tasarım fiyatları piyasa şartlarına uygun hazırlanmaktadır. İstanbul web tasarım firması olarak sizlere de web tasarım ve web yazılım teklifi vermek istiyoruz.

Son Blog yazısı

Hangi sektörde yer aldığınız farketmeksizin eğer bir web siteniz mevcut ise arama motorlarıyla başta Google ile aranızın iyi olması gerekmektedir. Arama motorlarında üst sıralarda yer almak ve arama motorlarının dikkatini çekebilmek için yapılacak SEO oldukça önem arzetmektedir. Google’da Üst sıralarda yer alan bir firma iseniz işinizin verimliliğinin nasıl arttığına da birbir şahitsiniz demektir.

Devamı..