image
image
image

Bakım ve Güncellemeler

Bosphorusmedia Web Tasarım Firması olarak yazılımını yaptığımız tüm web sitelerinin desteğini yine yukarıda belirtilen çerçevede sağlamaktayız. Bu konuda destek ekibimizin güçlü olması sayesinde web sitenizi her daim kusursuz kılacak bir şekilde internette yer almasını sağlamaktan dolayı gururluyuz.

Yapacağımız tasarım ve kodlama tamamen kurumsal yapınıza uygun olarak hazırlanacaktır. Sade, modern ve kullanımı kolay bir web sitesi tasarlanacak ve markanıza yakışacak şekilde gerekli özen gösterilecektir.

İçeriklerinizi rahatlıkla güncelleyebileceğiniz, sınırsız ürün ve alt kategori açabileceğiniz belge ve doküman girişi yapabileceğiniz kullanımı kolay Türkçe Kontrol Paneli Dâhildir.

Google SEO İç Optimizasyonu Dâhildir. Google sertifikalı iş ortağı olduğumuzdan algoritmayı web sitenize 100% Google ve diğer arama motorlarına uyumlu hazırlıyoruz. Sonrasında dilerseniz web sitenizin Google Adwords ve SEO iş ortaklığına beraber devam edebiliriz.

Web site çalışmamız tamamlanıp yayına alınması ile beraber 1 yıl boyunca ücretsiz güncelleme ve destek hizmetimiz devam edecektir. Bu süreç içerisinde ve sonrasında 1 gün sürecek çalışmalarımız mesaimize göre ücretlendirilmez, 1 iş gününden fazla sürecek yazılımsal, tasarımsal veya düzenleme çalışmaları günlük mesaimiz üzerinden ücretlendirilir.

Destek talepleriniz için info@bosphorusmedia.com ve info@bogazicimedya.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

Yazılımı tamamlanan her web sitesi her ne kadar sorunsuz gibi olsa da zaman içerisinde güncelliğini kaybedebilir ve bakım hizmeti gerektirebilir. Meydana gelen bu ihtiyaçlar teknik anlamda ki eksiklikten kaynaklanabileceği gibi çok hızlı bir şekilde gelişen teknolojik gelişmelerden de kaynaklanabilecektir. Bu kapsamda kodlaması çok önceden tamamlanmış web sitelerindeki bu eksikliklerin giderilmesi maksadıyla yapılan çalışmalar bütününe web sitesi bakım ve güncelleme işlemleri demekteyiz.

image
  Şimdi Ara