Atatürk Mah. Sedef Cad. Ata Blokları 38 Ada 3/4 No: 175 Ataşehir/İstanbul
info@bogazicimedya.com.tr +90 216 533 56 66
Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama hizmetlerimizle, işletmenizin online başarısını artırmak için stratejik çözümler sunuyoruz. Hedef kitlenizi daha iyi anlamak, markanızı daha geniş bir kitleye ulaştırmak ve dönüşümleri artırmak için yenilikçi dijital pazarlama stratejileri geliştiriyoruz. Kapsamlı bir pazarlama planı oluşturarak, içerik pazarlaması, sosyal medya yönetimi, reklam kampanyaları ve arama motoru optimizasyonu gibi çeşitli kanalları etkili bir şekilde kullanıyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, işletmenizin ihtiyaçlarını anlayarak özelleştirilmiş dijital pazarlama stratejileri sunuyoruz. İleri düzey analiz araçları ve veri odaklı yaklaşımımızla, kampanyalarınızın performansını sürekli olarak izliyor ve iyileştirmeler yaparak maksimum sonuçlar elde etmenizi sağlıyoruz. Dijital dünyada rekabet edebilmeniz ve işletmenizin büyümesini desteklemek için, uzman ekibimizle birlikte size yol gösteriyoruz.

Dijital Pazarlama

Google Reklamları

Eğer amacınız web sayfanızın ilk sayfada, ilk sırada görüntülenmesiyle birlikte yeni müşterilere ulaşmak, internet yoluyla ürün satışlarınızın satışlarını artırarak, varolan müşterilerinizin sizi her zaman takip etmesi ve ilgisini artırmak ise; sizin için Google reklam kaçınılmazdır. Sizlere Google Adwords sertifikalı, deneyimli ve profesyonel hizmet vermek için biz hazırız. Minimum maaliyetle maksimum ve etkili reklam vermeniz için bizi arayabilirsiniz.


Facebook Reklamları

Facebook kullanıcılarının sadece genç nufus olduğu algısı doğru olmayıp, teknolojiye yakın olan ve internetten alışveriş yapan kariyer sahibi insanlarında Facebook bünyesinde yer aldığı bilinmektedir. Bu Kapsamda; Facebook reklamları verilmek istendiğinde ülke, şehir, yaş, cinsiyet, beğeni ve eğitim gibi demografik bilgiler hedefleyerek çok düşük maaliyetlerle potansiyel müşterileri hedefleyebilirsiniz.


Instagram Reklamları

Instagram reklamları verilmek istendiğinde ülke, şehir, yaş, cinsiyet, beğeni ve eğitim gibi demografik bilgiler hedefleyerek çok düşük maaliyetlerle potansiyel müşterileri hedefleyebilirsiniz.


YouTube Reklamları

Dünya da en çok izlenen video platformun da reklamınız yayınlansın. Düşük maliyetlerle sizde tüm dünya ya isminizi duyurabilirsiniz. YouTube reklamlarındaki uzmanlığımız hakkında geniş bilgiyi müşteri temsilcilerimiz den alabilirsiniz.