image
image
image

Dijital Pazarlama Çeşitleri

Dijital dünyada var olmak için hemen bizi arayın.

image

Instagram Reklamları

Profesyonel Instagram reklamları ile bir adım öndesiniz.

image

Facebook Reklamları

Profesyonel Facebook reklam modelimiz ile fark yaratın.

image

Google Adwords

Anahtar kelimeleriniz hemen üst sıralarda yer alsın.

image

YouTube Reklamları

Video veya banner reklamları artık YouTube'da.

image

Görüntülü Reklamlar

Binlerce web sitesinde banner larınız yayınlansın

image

Linkedin Reklamları

İş dünyasında ses getirecek Linkedin reklamları.

Google Reklamları

Eğer amacınız web sayfanızın ilk sayfada, ilk sırada görüntülenmesiyle birlikte yeni müşterilere ulaşmak, internet yoluyla ürün satışlarınızın satışlarını artırarak, varolan müşterilerinizin sizi her zaman takip etmesi ve ilgisini artırmak ise; sizin için Google reklam kaçınılmazdır. Sizlere Google Adwords sertifikalı, deneyimli ve profesyonel hizmet vermek için biz hazırız. Minimum maaliyetle maksimum ve etkili reklam vermeniz için bizi arayabilirsiniz.

image
image

Facebook Reklamları

Facebook kullanıcılarının sadece genç nufus olduğu algısı doğru olmayıp, teknolojiye yakın olan ve internetten alışveriş yapan kariyer sahibi insanlarında Facebook bünyesinde yer aldığı bilinmektedir. Bu Kapsamda; Facebook reklamları verilmek istendiğinde ülke, şehir, yaş, cinsiyet, beğeni ve eğitim gibi demografik bilgiler hedefleyerek çok düşük maaliyetlerle potansiyel müşterileri hedefleyebilirsiniz.

Instagram Reklamları

Facebook reklamları verilmek istendiğinde ülke, şehir, yaş, cinsiyet, beğeni ve eğitim gibi demografik bilgiler hedefleyerek çok düşük maaliyetlerle potansiyel müşterileri hedefleyebilirsiniz.

image
image

YouTube Reklamları

Dünya da en çok izlenen video platformun da reklamınız yayınlansın. Düşük maliyetlerle sizde tüm dünya ya isminizi duyurabilirsiniz. YouTube reklamlarındaki uzmanlığımız hakkında geniş bilgiyi müşteri temsilcilerimiz den alabilirsiniz.

  Şimdi Ara