Atatürk Mah. Sedef Cad. Ata Blokları 38 Ada 3/4 No: 175 Ataşehir/İstanbul
info@bogazicimedya.com.tr +90 216 533 56 66
Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım

Google Reklamları

Google Reklamları hizmetlerimizle, işletmenizin çevrimiçi görünürlüğünü artırmanızı ve hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz. Uzman ekip üyelerimiz, Google Ads platformunu etkili bir şekilde kullanarak, markanızın arama sonuçlarında üst sıralarda yer almasını sağlıyor. Anahtar kelime araştırması, reklam metinleri oluşturma, hedefleme seçenekleri ve analizlerle desteklenen reklam kampanyaları oluşturuyoruz. Böylece potansiyel müşterilerinize doğru zamanda, doğru mesajı iletebiliyorsunuz. Veri odaklı yaklaşımımız ve sürekli izleme ile kampanyalarınızın performansını ölçüyor, iyileştirmeler yaparak en yüksek dönüşümleri elde etmenizi sağlıyoruz. İşletmenizin hedeflerine ulaşmanız için size özel stratejiler sunarak, reklam bütçenizi en etkili şekilde yönetiyoruz. Google Reklamlarıyla işletmenizin büyümesine katkıda bulunmak ve dijital pazarlama başarınızı artırmak için buradayız.

Google Reklamları

Google Adwords

17 Yıllık Google Reklamcılığı tecrübemizden faydalanmak ve eğer rakiplerim arasında fark yaratmak istiyorum diyorsanız ve bu amaçla en etkin reklamı vermek için Google Reklam Ajansı arayışınız var ise Bosphorusmedia Web Tasarım Firması olarak biz bu hizmete talibiz. Kalitesi ve her bütçeye uygun fiyatlarıyla diğer web tasarım firmaları arasında ön sıralarda yer alan Bosphorusmedia Web Tasarım Ajansı sizin için iyi bir adres olacaktır.


Günümüzde ticaretin temel unsurlarından birinin reklam olduğu inkar edilemez. Ticaretin modeli nasıl değişirse değişsin, her zaman uygun bir reklam yöntemi olacaktır. Öyle ki dijital dünyanın hızla gelişmesiyle birlikte e-ticaret için yeni reklam türleri geliştirilmiştir. Birçok alanda öncü olan Google, Google Adwords ile internette reklam vermek için etkili çözümler sunuyor.


Peki Google Adwords nedir?

Google AdWords, reklam vermek isteyen firmaların Google üzerinden internette reklam vermesini sağlar. Farklı arama motorları olsa da, Google’ın gerek Dünya’da gerekse de Türkiye’de en çok talep gören arama motoru olması nedeniyle, Google AdWords hizmeti ticari firmalar için daha da önemli bir hal alıyor.


İnsanlar, almak istedikleri ürünleri, gitmek istedikleri yerleri ve yapnak istedikleri şeyler için Google’da arama yaparlar. Google AdWords reklamları sunulan reklam veren firmaların web sitelerinin ürünlerini ve hizmetlerini ilgili aramalarda veya yerleşimlerde göstermesine yardımcı olur. Gerek masaüstü gerekse de tablet ve telefonlarda kullanılabilen Google AdWords sayesinde web sitenizde ziyaretçi artışı olabilir, potansiyel müşterilerle iletişim kurabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.


Google reklam performanslarının ölçülebilir olması bu reklam modeline olan ilginin artmasına neden olmuştur. Yani yaptığınız reklam ödemesine karşılık kazancınızı kıyaslayarak reklam stratejinizi daha etkin hale getirebilirsiniz.


Farklı reklam modelleriyse de diğer reklam platformlarından farklı olarak reklam veren firmaların cirolarının artmasıyla beraber büyümesini sağlayan Google AdWords dijital dünyada çok önemli bir yer edinmiştir. Tabi ki reklam verirken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bosphorusmedia Web Tasarım Firması olarak Google AdWords sertifikalı iş ortağı belgemizle tüm reklam inceliklerine hakimiz. Yani reklam giderinin, firmaya gelir kazandıracağı bir husus olması bilinciyle müşterilerimize tam destek olmaktayız.


Globalleşen dünyada Google AdWords vasıtasıyla verilen reklamların ülke, zaman, yaş, cinsiyet gibi demografik filtrelemenin yanı sıra hedef kitlenin de belirlenebiliyor olması firmalar için çok büyük avantaj olduğu aşikardır.