Hakkımızda

Sektörde 14. Yıl

Boğaziçi Medya İnternet A.Ş.

Bosphorusmedia profesyonel ve entelektüel ekibimizin özverili katkılarıyla, kurumsal ve kurumsal olmayan iş süreçlerine uygun çözümler üreten yenilikçi ve rekabetçi bir kurum kimliğine sahiptir. Hızla değişen ve baş döndürücü bir şekilde gelişen bilişim sektöründe ki yenilikleri takip eden, dinamizmi yakalamış ekibimiz, rekabetçi piyasa koşullarında sizleri hedef kitleniz ile günün her saatinde buluşturmanın gururunu yaşamaktadır

14. YIL

14. yılımızda 1.000 den fazla web tasarım 200 den fazla yazılım işleri ile tecrübe kazandık.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilke edinmiş bir yönetim

Yenilikçi

Yenilikçi ve rekabetçi bir yapı

Vizyon ve Misyonumuz

Vizyonumuz çok basit ! Bizimle çalışmış olan müşterilerimizin bizden oldukça iyi bahsetmesi. Bu bize oldukça yetecektir. Hem ulusal hem de uluslar arası başarı elde etmek hedeflerimiz arasında.

Sürekliliği olan, yenilikçi tasarım ve yazılımlar ile hizmetimizi sürdüreceğiz. Kusursuz hizmet anlayışını güvenilir hizmet anlayışıyla birleştiren Bosphorusmedia’nın misyonu yaratıcı ve etkili olmaktır.

Neden biz ?

Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile 2005 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Bizleri müşterilerimize sorabilir ve araştırabilirsiniz. Aşağıda sıraladığımız 3 konuda uzmanlaştık. Sizlerlede çalışmak, projelerinize imza atmak istiyoruz.

Dijital Pazarlama

Tüm sosyal medyalarda

Web Tasarım & Web Yazılım

Tüm kodlama dillerinde

Seo uzmanlığı

Eşşiz bir Seo tekniği ile

İletişim

Hafta içi 09:00 / 18:30 saatleri arası, Cumartesi günü 10.00 / 18:00 saatleri arasında çalışmaktayız. 

 Telefon +90-216-5335 666