Neden Biz?

Bosphorusmedia, her biri alanlarında en iyilerinden olan bir kadronun oluşturduğu Türkiye'nin en eski dijital ajanslarından biridir.

Web Tasarım

Sorumluluklarımız

Bosphorusmedia olarak sorumluluklarımızın başında; tüm kurumsal müşterilerimizin sahip olduğu kurumsal kimliklerini, her gün gelişen ve yenilenen dijital mecrada çok güçlü ve yaratıcı bir şekilde iz bırakarak vitrine çıkarmaktır.

Web Tasarım

Kalite Anlayışımız

Bosphorusmedia web tasarım ajansı olarak toplam kalite yönetim anlayışını en üstteki yöneticiden en düşük çalışan personele kadar benimsemiş ve bu sayede teknolojik değişimleri yönetmede ve rekabet gücünü artırmada ön safhalarda yer alınmıştır.

Web Tasarım

Güçlü Yanlarımız

Bosphorusmedia web tasarım ajansı 2005 yılından günümüze yaklaşık 1250 kurumsal firmaya gerek web tasarım, gerek seo ve google adwords reklamları ve gerekse de sosyal medya yönetimi gibi hizmetler vererek sektörel tecrübesini en üst düzeye çıkarmıştır.

Web Tasarım Referanslarımız

Başlıca Müşterilerimiz

Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım Hakkımızda

Neden bizimle çalışmak avantajlıdır?

Bosphorusmedia profesyonel ve entelektüel ekibimizin özverili katkılarıyla, kurumsal ve kurumsal olmayan iş süreçlerine uygun çözümler üreten yenilikçi ve rekabetçi bir kurum kimliğine sahiptir. Hızla değişen ve baş döndürücü bir şekilde gelişen bilişim sektöründe ki yenilikleri takip eden, dinamizmi yakalamış ekibimiz, rekabetçi piyasa koşullarında sizleri hedef kitleniz ile günün her saatinde buluşturmanın gururunu yaşamaktadır.

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama Çeşitleri

Dijital dünyada var olmak için hemen bizi arayın.

Instagram Reklamlar

Profesyonel Instagram reklamları ile bir adım öndesiniz.

Facebook Reklamları

Profesyonel Facebook reklam modelimiz ile fark yaratın.

Google Adwords

Anahtar kelimeleriniz hemen üst soralarda yer alsın.

YouTube Reklamları

Video veya banner reklamları artık YouTube'da.

Görüntülü Reklamlar

Binlerce web sitesinde bannerlarınız yayınlansın.

Linkedin Reklamları

İş dünyasında ses getirecek Linkedin reklamları.

Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım

Web Tasarım Modelleri

Her kuruma uygun web tasarım modelleri.

  • Kurumsal Web Tasarım
  • Responsive Web Tasarım
  • Kişisel Web Tasarım
Sosyal Medya

Sosyal Medya Danışmanlığı

17 Yıllık Sosyal Medya Yönetimi ve Sosyal Medya Reklamcılığı tecrübemizden faydalanmak ve eğer rakiplerim arasında fark yaratmak istiyorum diyorsanız ve bu amaçla en etkin reklamı vermek için Google Reklam Ajansı arayışınız var ise Bosphorusmedia olarak biz bu hizmete talibiz. Kalitesi ve her bütçeye uygun fiyatlarıyla diğer web tasarım firmaları arasında ön sıralarda yer alan Bosphorusmedia Web Tasarım Ajansı sizin için iyi bir adres olacaktır.

Instagram Reklam ve Yönetimi

Facebook Reklam ve Yönetimi

YouTube Kanalınızın Yönetimi

Twitter Yönetimi

Linkedin Yönetimi

Marka Bilinirliliği

Web Tasarım
Web Tasarım
SEO

SEO Hizmeti

Sizlere Türkiye'de tek olan bir çalışma vaad ediyoruz. Kelime sınırı olamdan sektörünüze özel hizmetimizden yararlanmanızı istiyoruz.

SEO Nedir?

SEO (Search Engine Optimization), “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamında kullanılır. Arama motoru optimizasyonu, internetette yer alan web sitelerinin başta Google olmak üzere arama motorlarında görünürlük kazanması ve ön sıralarda yer almasını sağlamak için yapılan çalışmaların tamamıdır. Bu sayede Google ve diğer arama motorlarında kendimizi daha yüksek konumlara çıkararak ziyaretçi sayımızı artırabiliriz.

Bir başka deyişle SEO, reklam ücreti ödemeden arama motorlarında web sitenizin ziyaret edenlerin sayısını arttırma çalışmalarının tümüne verilen isimdir.

SEO çalışmasından amaç yayınlanan web sitelerinin arama sonuç sayfalarında daha iyi sıralamalara ulaşmaktır.

Web Tasarım

20+

Yıllık Tecrübe

Web Tasarım

50+

Ekip Üyesi

Web Tasarım

100%

Memnuniyet Oranı

Web Tasarım Referanslarımız

Bir Çok Projeye İmza Attık

Son projelerimizden bazıları.

Web Tasarım

Projelerinize Dahil Olmaktan Mutluluk Duyuyoruz

17 yıldır enerjimiz sizler için.

İletişim Formu
Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım

Web tasarım, Seo, Google Adwords ve Sosyal Medya Yönetimi hizmetleri veren 17 yıllık iddialı bir firmadır.Verdiği hizmet alanlarında öncü bir firma olarak ortaya çıkan ve daima teknolojik yenilikleri takip eden kurumsal yapısıyla Bosphorusmedia Web Tasarım Ajansı daima gelişen bir firma olarak göze çarpmaktadır. 2005’ten bu güne web tasarım ihtiyaçlarınız için en etkin ajans olmaya devam etmekteyiz:

web tasarım

web tasarım firmaları , web tasarım ajansları

web yazılım , web yazılım firmaları

web yazılım ajansları , web tasarım İstanbul

web yazılım İstanbul

Bosphorumedia müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşlerin verdiği gururla 17 yılı aşkın süren bu zor ve meşakkatli yolda; web tasarım, web yazılım, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu, Google Adwords, 3D tasarım ve modelleme ve grafik tasarım hizmetlerini verdik ve sizlerden aldığımız motivasyonla bu hizmetlere devam etmektedir.

  Şimdi Ara