image
image
image

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, firmanın firma içindeki veya dışındaki duruşunu temsil etmek ve müşterilerin şirketi bir bakışta tanımasını sağlamak için yapılan çalışmaların tamamıdır.

Kurumsal kimlik oluştururken ilk yapılması gereken o kurumun logosunun renk ve tasarımını belirlemektir. Logo, bir işletme kimliğinin en önemli parçasıdır. Benzersiz bir şekilde hazırlanmış bir kurumsal kimlik, bir işletmenin başarısı ve itibarı için hayati önem taşır.

Şirketler kurumsal kimlik oluştururken imkanlar ölçüsünde alanında uzman personelle çalışmalıdır. Günümüzde hemen her işletmenin kullandığı kurumsal kimlik, markanın vizyon ve misyonunu yansıtan ve kimliğini oluşturan önemli bir göstergedir.

Kurumsal Firmalar İçin Kurumsal Kimlik Ögeleri Nelerdir?
 • Web Tasarım
 • Sosyal Medya Hesapları
 • E-posta İmza Tasarımları
 • Mailing Şablonları
 • Katalog, E- Katalog
 • Broşür Tasarımı
 • Dergi ve Tanıtım Bülteni
 • Amblem Tasarımı
 • Logo Tasarımı
 • Kartvizit
 • Antetli Kağıt
 • Diplomat Zarf
 • Torba Zarf
image
image

E-katalog

E-Katalog Nedir?

E-Katalog; Ürünlerin, markaların ve hizmetlerin masaüstü ve mobil ortamlarda yüksek kaliteli ve etkileyici görseller ile PDF formatında veya interaktif kataloglarda hazırlanmasıdır. Basılı olarak hazırlanan kataloglar bilişim ortamına yani E-Kataloglara dönüştürülür. E-Kataloglar, işletmelerin ve ürünlerin önemli bir pazarlama aracıdır. Bu sayede işletmeler potansiyel hedef müşterilerine kolayca ulaşabilirler. E-Kataloglar üzerinde bulunan ileri geri oklar ve yönlendirmeler sayesinde sayfalar kolayca çevrilebilir. E-Katalog, sayfaları görüntüleyen müşteriler için kolay gezinme sağlar. Bakanlar istedikleri ürüne ulaşabiliyor ve ürün hakkında bilgi alabiliyor. Ayrıca elektronik kataloğunuzu CD veya taşınabilir depolama ortamına aktarabilir ve promosyon süresince ziyaretçilerinize dağıtabilirsiniz.

E-Kataloglar, ekonomik avantajlarının yanı sıra, firmalara istedikleri zaman üzerinde değişiklik yapma imkanı da vermektedir. Günümüzde dünyanın pek çok yerinde elektronik kataloglar kullanılmakta ve insanlar bu kataloglarla dünyaya kapılarını aralamaktadırlar.

E-Katalog’un Avantajları Nelerdir?

E-Katalog, bir şirketin dünyasına açılan bir kapı gibidir. Bu kataloğun en önemli özelliği kitap halindeki basılı katalogların elektronik katalog ortamına dönüştürülmesidir. Ayrıca taşınabilir bir CD’ye aktarılabilme özelliğine sahiptir ve hazırlanan hatıralar yakın çevreye ve müşteriye verilir. Bu katalogların işletmeler açısından avantajları arasında yer alan ürünler, ürün ve hizmetlerin tanıtımı yapılırken hem yurtiçinde hem de yurtdışında tanınırlık kazanmaktadır. Yani firmaların ürün siparişleri her yerden gelebilir. Bu sayede büyük firmalar pazarlama alanında önemli konumlar elde etmeye başladılar. E-Kataloglar, hazırlık aşamasında herhangi bir maliyet gerektirmediği için firmalar üzerinde olumlu bir ekonomik etkiye sahiptir. Ancak bazı büyük şirketler de ücretli uygulamalar kullanarak katalog hazırlayabiliyor.

E-Katalog Fiyatı Nedir?

E-Katalog fiyatı, hazır tasarımlar için değişiklik gösterirken, sıfırdan tasarlanan işler için farklıdır. Mevcut bir PDF kataloğunuz varsa ve bunu çevrimiçi katalog formatına dönüştürmek istiyorsanız, E-Katalog fiyatlandırma sayfamızı ziyaret edin. Önceden hazırlanmış bir şablonunuz yoksa ve E-Katalog tasarım hizmeti satın almak istiyorsanız www.bosphorusmedia.com iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

image
  Şimdi Ara