SEO

Anasayfa / Seo

" SEO " Hizmeti çalışmalarımız başlamıştır.

Tüm Müşterilerimizin online işlerini başarıyla sonuçlandırıyoruz.

Seo

SEO

SEO ya da arama motoru optimizasyonu çalışmaları ile internet üzerinden oldukça geniş bir kitleye ulaşmak mümkündür. Dijital pazarlama çalışmalarında geri dönüş oranını kalıcı bir şekilde yükseltmek için uygulanan SEO projeleri ile işinize uzun vadeli bir yatırım yapabilirsiniz.

SEO Projeleri Size Ne Kazandırır?

Dijital pazarlama çalışmaları geniş kitlelere hızlı ve ekonomik bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Konvansiyonel pazarlama yöntemlerinden farklı olarak dijital pazarlama yöntemlerinde teknoloji dostu olmanız gerekmektedir. SEO çalışmaları, hedef kitlenizde bulunan kişilerin size internet aracılığı ile kolay bir şekilde ulaşmasında etkili olur. Arama motorları üzerinden sitenizle, işinizle ya da ürünlerinizle ilgili bir arama yapıldığı zaman ilk sıralarda yer almanızı sağlayan SEO çalışmaları ile nokta atışı pazarlama yapabilirsiniz. Dijital pazarlamada en etkili ve kalıcı yöntem olarak bilinen SEO çalışmaları ile uzun vadede harcamalarınızın daha verimli olduğunu göreceksiniz. Google Adwords, Facebook Reklamlar gibi platformlarda etkili sonuçlar elde etmek için hedeflemeli reklam çalışmaları yapmanız gerekir. Bu çalışmalar size her yeni müşteride belirli bir maliyet oluşturur. SEO çalışmaları doğrudan organik arama sonuçları ile insanların size ulaşmasını sağladığı için reklam çalışmalarına oranla çok daha az maliyetlidir. Performans ve fiyat değerlendirmelerinde oldukça başarılı sonuçlar elde etmenizi sağlayan SEO çalışmaları doğru hedefleme ile size yüksek geri dönüş sağlar.

Arama Motoru Optimizasyonu İçin Yapılması Gerekenler

Arama motoru optimizasyonu projeleri ile hedeflediğiniz kitlelere kolayca ulaşabilirsiniz. Bunu sağlamak için öncelikle profesyonel bir anahtar kelime çalışması yapılması gerekir. Anahtar kelime çalışması ile belirlemiş olduğunuz hedef kitlenin arama sonuçlarında üst sıralarda yer alırsınız. Hedef kelimeler belirlendikten sonra web sitenizin SEO performansının incelenmesi başlar. Sitenizin özgün ve arama motorları tarafından belirlenen kriterlere uygun bir tasarıma sahip olması, meta açıklamalarının ve başlıklarının anahtar kelime çalışmalarına göre düzenlenmesi, görsellerin özgünleştirilmesi, açılış hızının kriterlere uygun olması, mobil uyumluluk ile tüm cihazlarda stabil bir şekilde çalışması öncelikli olarak sağlanması gerekenler arasındadır. Tüm bu teknik altyapı başarılı bir şekilde hazırlandıktan sonra içerik ve link çalışmaları ile SEO projesinde özelleştirmeler yapılır. Hatalı yapılan bir SEO çalışması kısa sürede sitenizin yükselmesini sağlayabilir ancak uzun vadede sitenizin arama motorlarından engellenmesine neden olacağından dolayı projenin alanında uzman kişiler tarafından yapılması önemlidir.

Web Site Yaptırmanın Tam Zamanı!

Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilir, web tasarım yaptırmadan önce tüm sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.
Bize ulaşın : 0(216) 533 55 60

BİZİ TAKİP EDİN

Copyright © 1999 - 2016 Web Tasarım Bosphorusmedia Interactive. Boğaziçi Medya İnternet A.Ş. tescilli markasıdır.

Tüm kredi kartları geçerlidir
Bosphorus Media Müşteri Hizmetleri