image
image
image

SEO


Mükemmel algoritmamız sayesinde muhteşem sonuçlar alırsınız


SEO hizmeti miz, online işleriniz için mükemmel bir algoritma ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Kendimize o kadar güveniyoruz ki ilk iki ayda sadece anahtar kelimelerde %60 trafik artışı ve yükselme garanti ediyoruz. Web sitesi kod yapısı geliştirilmesi, Sayfa optimizasyonları, Link inşası, Raporlama ile her şey kontrolünüz altında.SEO Hizmeti Fiyatlarımız...image

SEO Hizmeti Fiyatlarımız

Sektöre özel çalışma, Aylık Raporlama, 17 Yıllık Tecrübe

Temel

$ 99 / Ay

Küçük ve Orta ölçekli kelime rekabeti için

  • Haftalık backlink alımları
  • Haftalık sosyal optimizasyonu
  • Haftalık optimizasyon
  • Haftalık hata ayıklama çalışması
  • Haftalık takip

Pro

$ 199 / Ay

Büyük ölçekli kelime rekabeti için

  • Günlük backlink alımları
  • Günlük sosyal optimizasyonu
  • Günlük optimizasyon
  • Günlük hata ayıklama çalışması
  • Günlük takip
image

SEO Nedir?

SEO (Search Engine Optimization), “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamında kullanılır. Arama motoru optimizasyonu, internetette yer alan web sitelerinin başta Google olmak üzere arama motorlarında görünürlük kazanması ve ön sıralarda yer almasını sağlamak için yapılan çalışmaların tamamıdır. Bu sayede Google ve diğer arama motorlarında kendimizi daha yüksek konumlara çıkararak ziyaretçi sayımızı artırabiliriz.

Bir başka deyişle SEO, reklam ücreti ödemeden arama motorlarında web sitenizin ziyaret edenlerin sayısını arttırma çalışmalarının tümüne verilen isimdir.

SEO çalışmasından amaç yayınlanan web sitelerinin arama sonuç sayfalarında daha iyi sıralamalara ulaşmaktır.

Niçin SEO Yaptırmalıyım?

Bahsedildiği üzere SEO’nun maksadı sahip olduğunuz web sitelerini belirlenen anahtar kelimelerde Google ya da diğer arama motorlarında daha üst sıralara çıkarmaktır. Doğal olarak üst sıralarda yer alan web siteleri daha çok ziyaretçi alırlar. Sayfayı ziyaret eden nitelikli kullanıcısı çok daha önemli olup, SEO’nun yapılma sebeplerinden biride nitelikli kullanıcıya ulaşabilmektir.

SEO konusunda tecrübeli değilseniz bir SEO ajansı ile çalışmanız doğru karar olacaktır.

Bu noktada Bosphorusmedia olarak size uzman kadromuzla destek olmak isteriz.

Bosphorusmedia olarak amacımız; müşterilerimizin Google veya diğer arama motorlarındaki sıralama performanslarını yükseltmek maksadıyla gerekli SEO çalışmalarını yürütmek, temel hedefi, müşterilerinin arzu ve istekleri doğrultusunda hedeflenen başarıya en etkin ve kısa sürede ulaşmaktır.

  Şimdi Ara