Atatürk Mah. Sedef Cad. Ata Blokları 38 Ada 3/4 No: 175 Ataşehir/İstanbul
info@bogazicimedya.com.tr +90 216 533 56 66
Web Tasarım Web Tasarım Web Tasarım

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetlerimizle, işletmenizin sosyal medya platformlarında etkileyici bir varlık oluşturmanızı sağlıyoruz. Uzmanlarımız, hedef kitlenizi anlamak ve markanızı doğru kanallarda ve doğru şekilde temsil etmek için stratejik yaklaşımlar geliştiriyor. Sosyal medya hesaplarınızın yönetiminden içerik oluşturmaya, topluluk yönetiminden reklam kampanyalarına kadar geniş bir yelpazede size destek sağlıyoruz. İçerik stratejisi oluşturma, gönderi planlama, etkileşim yönetimi ve analizler gibi önemli unsurları dikkate alarak, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak özelleştirilmiş sosyal medya stratejileri sunuyoruz. Sürekli olarak trendleri takip ediyor, sektörünüzde öne çıkmak için en yeni ve etkili pazarlama yöntemlerini uyguluyoruz. Sosyal medya varlığınızı güçlendirmek, marka bilinirliğini artırmak ve potansiyel müşterilerle etkileşim kurmak için sizinle birlikte çalışmak için buradayız.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

17 Yıllık Sosyal Medya Yönetimi ve Sosyal Medya Reklamcılığı tecrübemizden faydalanmak ve eğer rakiplerim arasında fark yaratmak istiyorum diyorsanız ve bu amaçla en etkin reklamı vermek için Google Reklam Ajansı arayışınız var ise Bosphorusmedia olarak biz bu hizmete talibiz. Kalitesi ve her bütçeye uygun fiyatlarıyla diğer web tasarım firmaları arasında ön sıralarda yer alan Bosphorusmedia Web Tasarım Ajansı sizin için iyi bir adres olacaktır.


• Instagram Reklam ve Yönetimi
• Facebook Reklam ve Yönetimi
• Twitter Reklam ve Yönetimi
• Linkedin Reklam ve Yönetimi
• YouTube Reklam ve Yönetimi
• Marka Bilinirliliği


Neden "Sosyal Medya Yönetimi" hizmetini almalıyım?

Çünkü; Hesabınız, paylaşılan sosyal ağ yönetimi ile tek bir kaynaktan profesyonelce yönetilir. Tasarımlar markanızın kurumsal kimliğine uygun olacak şekilde bir kurgulanır ve yayınlanır. Sektörünüz için paylaşımlara uygun Özel tarihler, etkinlikler vb.. Sosyal medya uzmanları tarafından titizlikle takip edilmektedir. Sosyal medya kampanyalarınız ve reklamlarınız adım adım analizlere dayalı olarak tasarlanır. Sosyal ağ uygulamaları her mecranın özgünlüğüne göre yönetilir. (Instagram reklamları, Linkedin paylaşımları, Instagram hikayeleri, Facebook hikayeleri vb.) Analitikler ile kampanya kazançları raporlanır. Belirli bir stratejinin parçası olarak hedeflenen sosyal medya yönetimi, işletmenizi olası satışlar ve gelir artışı olarak size geri döndürür.