Web Yazılım » Bosphorusmedia Web Tasarım firması - Web tasarım - İstanbul

Web Yazılım

Crm - B2B - Şirket içi yazılımlar

İşletmenize Özel Web Yazılımlar

Hazır programların/yazılımların firmaya göre özelleşmesi imkansızdır. Bu sebepten firmalar özel yazılım çözümleri aramaktadır. Günümüzde yazılımların kontrolü internet erişimi olan her bölgeden yapılmak istenmekte ve Web Yazılım burada devreye girmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına  uygun web tabanlı yazılımları geliştirmekteyiz.

Neden biz yazılım yaptırmak için bizi seçmelisiniz ?

Analiz, planlama, yazılım geliştirme ve destek konularında tecrübe sahibiyiz. Proje tesliminin ardından oluşabilecek problemlerin çözümü için sürekli yanınızdayız. Projeniz tamamlandığında lansman ve pazarlama konularında tüm satış ekibi ve dijital pazarlama uzmanlarımız ile senkronize çalışırız.

Analiz

Görüşmemiz sırasında ilk gereksinimleri topluyoruz. Projenizin hazırlanması için yaklaşık bütçe ve zaman aralığını netleştirmek birinci adımdır.

Strateji

Ekibimiz, iş sürecini tanımlar ve yönetir. Tüm ekip birbiri ile koordineli alışmaktadır. Süreç sonunda iş teslimine yaklaşmışızdır.

Geliştirme

Şirket içi yazılımlar hiçbir zaman ilk yapıldığı haliyle kalmazlar. Sürekli bir gelişim içinde olmak şirketiniz için en büyük gereksinim olacaktır.

Destek

Başarılı bir proje sonucunda yıllar içinde oluşabilecek tüm sorunlarımızı sözleşme gereği garanti altına alıyoruz.

İletişim

Hafta içi 09:00 / 18:30 saatleri arası, Cumartesi günü 10.00 / 18:00 saatleri arasında çalışmaktayız. 

 Telefon +90-216-5335 666