image
image
image

Web Tasarım

Bosphorusmedia Web Tasarım Ajansı, profesyonel ve deneyimli web tasarımcılarından oluşan bir ekip ile Türkiye’nin her yerine web tasarım, web yazılım ve muhtelif tasarım hizmetleri sunan kreatif bir ajanstır. 2005 yılından günümüze kadar siz değerli müşterilerimize teknolojik, kullanıcı dostu (user friend) ve yenilikçi tasarımlar sunuyoruz. Türkiye'deki en büyük web sitesi geliştirici firmaları arasında yer alan güçlü bir ajansıyız.

HAZIR TEMA YOK

Bosphorusmedia olarak, hazır tema ve yazılımların yerine, firmaların kurumsal yapısına en uygun yenilikçi ve teknolojik web sitelerini kodlamayı amaç edinmiştir. Üst seviyedeki SEO deneyimimizle, Google arama motorunda üst sıralarda yer almanıza yardımcı olan site içi SEO uygulamalarıyla modern ve çekici web siteleri oluşturuyoruz.

Web tasarımı kodlanırken insanların rahatlıkla kullanabileceği kullanıcı dostu web siteleri oluşturmaya dikkat ediyoruz. Hazırladığımız tasarımlar he zaman son teknoloji ile kodlanıp ve desteklenmektedir.

Web sitesini müşterinin isteğine göre tasarlıyor ve hayalinizdeki web sitesini oluşturuyoruz. Kurumsal web sayfasını oluştururken firmanızın kurumsal kimliği, sektörü, renkleri ve faaliyetleri göz önünde bulundurularak hazırlamaktayız.

image
image

Web Sitesi Hazırlama Süreci

Sizinle yapacağımız hizmet sözleşmesinin ardın süreç başlayacaktır. Görüş birliğine vardığımız site haritası çerçevesinde kodlama işlemleri başlamaktadır. Sizlerden gelen içeriğe yönelik yazı ve resimlerin kurumsal yapınıza uygun web tasarımı hazırlanarak beğeninize sunulmaktadır. Sizden gelen onayın ardından arka sayfalar da tasarlanarak web tasarım süreci tamamlanmaktadır. Hazırlanan Web Sayfasının yayına açılmasını müteakip sizlere panel kullanım eğitim de verilere web sayfası üzerindeki ünsiyetiniz artırılmaktadır. Bosphorusmedia Web Tasarım Ajansı olarak istek ve arzularınızı kusursuz bir şekilde yerine getirmek için tüm gücümüzü ortaya koyuyoruz. Ayrıca tüm bu Web Tasarım hizmetini sizlere çok ekonomik olarak sunuyoruz.

Yapacağımız özgün tasarımlarla sizleri sektörünüzde bir adım önde yer almanızı amaç ediniyoruz. Sektörünüze ilgi duyan müşterilerinizin dikkatini çekecek web tasarım ve web yazılım ile büyümenize destek oluyoruz.

Eğer rakiplerim arasında fark yaratmak istiyorum diyorsanız ve bu amaçla uygun fiyatlı web tasarım firması arayışınız var ise Bosphorusmedia Web Tasarım Firması olarak biz bu hizmete talibiz. Kalitesi ve her bütçeye uygun fiyatlarıyla diğer web tasarım firmaları arasında ön sıralarda yer alan Bosphorusmedia Web Tasarım Ajansı sizin için iyi bir adres olacaktır.

  Şimdi Ara