WEB TASARIM
Anasayfa / Web Tasarım

Web Tasarım

Bilindiği üzere firmaların kurumsal kimliklerini yansıttığı web siteleri gerek müşteri sayısının artmasında gerekse de marka bilinirliği bağlamında hiç kuşu yoktur ki büyük bir öneme sahiptir.


Profesyonel ve özgün referanslara sahip bir firma tarafından tasarlanarak yazılıma dökülen bir web tasarım diğer reklam argümanlarına göre çok daha fazla etkin bir geri dönüş sağlayacaktır.


Günümüz de aranan her bilginin en kolay bulunacağı mecranın internet ağı olduğu düşünüldüğünde yeni ve arayış içinde olan müşterilere ulaşmanın en kolay ve hızlı yolu yeni teknolojilerle kodlanmış web tasarımdan geçmektedir. Unutulmamalıdır ki web tasarım sahibi firma internet ağına sahip herkese aynı mesafededir. İyi bir web tasarım işlek bir cadde açılmış dükkan misali, firmaların tüm ürünlerini sergileyebileceği, kampanyalarını duyurabileceği, kendisini görsel resim ve videolarla tanıtabileceği eşsiz bir reklam enstrümanıdır.


web tasarım


Bosphorusmedia olarak bir web sitesini aşağıdaki hususlara göre dizayn ediyoruz.

Öncelikle web sayfasında kullanılan renkler, grafik arayüz, site haritası ve programlama dili kullanıcıya uyumlu olacak şekilde hazırlanmalıdır.


Dizayn edilen web sayfası mutlaka özgün ve talep eden firmaya özel olmalıdır. Özgün hazırlanmış web tasarım sayfasının bir diğer faydası da arama motorlarında ön sıralarda yer alabilme imkanıdır. Milyonlarca internet kullanıcısının bulunduğu platformda kurumsal kimliğinizi ve ürünlerinizi size özgü bir web sitesiyle sunmalısınız. İncelendiği takdirde Bosphorusmedia referanslarındaki tüm tasarımların özgün tasarımlar olduğu görülecektir.


Web sayfası kanalı ile potansiyel müşterilerle iyi bir kontak kurulabildiği takdirde satışların ve tanıtımın başarılı olacağı açıktır. Potansiyel müşterilerin sayfalarda menüleri takip ederek dolaşması esnasında karmaşık bir tasarım, açılmayan bir resim, imla hataları olması halinde ilk izlenimi olumlu olmayacaktır. Bu maksatla tasarlanacak web sayfasının son kullanıcıya güven vererek kendisini özel hissetmesini sağlamalıdır.


Bu tür olumsuzlukların yaşanmaması için Bosphorusmedia tasarladığı sitelerde CSS3 ve HTML5 standartlarını kullanarak web sitelerinin tüm bilgisayarlarda, tabletlerde ve mobil telefonlarda açılabilmesini sağlamaktadır.

Elbette ki internet sayfasının hızı konusundaki en önemli hususlarda bir diğeri de güçlü bir web sunucusuna sahip olmaktır.


Son olarak arama motorlarının algoritma mantığını bilerek SEO uyumlu bir web tasarım dizayn etmek en önemli ölçüttür. Çünkü büyük emeklerle hazırlanmış web sayfasının arama motorlarında üst sıralarda yer alabilmesi için gerek şart; özgün, taklit olmayan ve site içi SEO çalışması yapılmış olmasıdır.


Web Site Yaptırmanın Tam Zamanı!

Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilir, web tasarım yaptırmadan önce tüm sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.
Bize ulaşın : 0(216) 533 56 66

BİZİ TAKİP EDİN

Copyright © 1999 - 2016 Web Tasarım Bosphorusmedia Interactive. Boğaziçi Medya İnternet A.Ş. tescilli markasıdır.

Bosphorus Media Müşteri Hizmetleri