image
image
image

B2B Yazılımlar

"Business to Business" terimi, son kullanıcılara ürün veya hizmet sağlamayan işletmeler arasındaki ticari faaliyetleri ifade eder. Firmalara ihtiyaçlarına özel olarak geliştirilen ve diğer sistemleri ile uygun olarak çalışabilen B2B sisteminde, bayilerin bilgileri kendi platformlarında görmelerini sağlayarak, internet sipariş sistemiyle (E-Ticaret) işlem yapma ve rapor alma olanağı mevcuttur.

B2C Yazılımlar

B2C (Business to Consumer), kelime anlamıyla bir şirketin satmak istediği ürün veya hizmetlerin tüketicilere online olarak internet ortamından doğrudan dağıtımıdır. B2C yazılımları sayesinde komisyoncuları aradan çıkararak belirli ödeme yöntemleri ile görülebilen ve seçilebilen ürünleri kolayca satın almayı amaçlar.

CRM Yazılımlar

CRM yazılımı, firmalarda müşteri ilişkileri ve yönetimi, satış ve pazarlama ile diğer aktif süreçlerin yönetilebildiği bir yazılım türüdür. İşletmelerin Müşteri İlişkileri Yönetimi dijital ortamda web tabanlı bir yazılım olan CRM yazılımı vasıtası ile takip edilebilmektedir. Bu maksatla CRM yazılımında tutulan bilgilerinize günün her saatinde dünya üzerindeki her noktadan ulaşabilmeniz için mutlaka web tabanlı crm yazılımı kullanmanız gereklidir.

image
  Şimdi Ara